כתבו עלינו Print E-mail

מוסיקה זה לא הכל - אבל הכל זה מוסיקה  - הארץ -  17.6.2012 

ראיון עם פרופ' נועם שריף על בית הספר למוסיקה, במוסף "אקדמיה" של עיתון הארץ - לכתבה המלאה


תואר ראשון בשואו ביזנס - ידיעות אחרונות - 15.5.2012

בית הספר למוסיקה - כתבה בידיעות אחרונות

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

"מג'מג'מים להיט " - כתבה באתר תל-אביב סיטי - 1.9.2010

"...חשבתם פעם ללמוד את מה שאתם באמת אוהבים? 20 שנה של פעילות אקדמית ומקצועית מביאים את מכללת "הד" למוסיקה לכדי שכלול אומנותם לדרגות גבוהות של מקצועיות ויצירתיות..."

"...מסתבר שהמיתוס של ה- Dire Straits על כך שמוזיקאים מרוויחים Money for nothing לא תמיד תופס. ב"הד" - המכללה למוסיקה, תל אביב - רוכשים מקצוע על ידי לימודים קשים ואימונים אינטנסיביים, בכיוונים שונים..... "

לכתבה המלאה

 


"מכללת הד - לומדים מוסיקה עם המורים של "הד" - האתר של יוסי חרסונסקי - 3.2009

"...ללמוד מוסיקה. כמה נפלא, נשמע אפילו יותר מביו-טכנולוגיה. הסקרנות הביאה אותי לתחקר קצרות שלושה מורים ממכללת הד המנוהלת ע"י יהודה כהן (הקים את המיכללה וייסד את תכניה ב- 1988), הדאון טאון סקול אופ מיוסיק של תל-אביב שנמצא אי-שם בין לוינסקי לתחנה המרכזית הישנה.
שאלתי אותם מה הם חושבים על לימודי מוסיקה ומה מושך כל כך הרבה אנשים צעירים ללחוץ על אמא ואבא לשחרר כמה אלפים מחשבון הבנק בהבטחה שאם לא מוסיקה – אז שומדבר.... "

לכתבה המלאה

 


"דאונטאון תל-אביב - הקולות החדשים של הד" - כתבה באתר של יוסי חרסונסקי 7.2008

"...איפה אנחנו? - מכללה למוסיקה בשם "הד" שאני זוכר את מנהלה המתמיד יהודה כהן עוד ממשכנה ביהוד ומתזמורת הג'אז הכמעט מחתרתית. מאז יהוד כמעט לא שמעתי על "הד", והנה כאן בי.ל פרץ מצאתי אותה. אין לה את היחסי הציבור של "רימון", כזו נחבאת, אבל בפועל רוחשים בה חיים של לימודי מוסיקה רב-גוניים, פונקציונאליים-מקצועיים (סאונד, וידאו, מחשבים) וגם כלליים. במכללה הזו תמצאו, למשל, קורס למוסיקת עולם ומגמה למוסיקה מזרחית שורשית, קורס לכתיבת שירים מקוריים בהדרכת המוסיקאי והיוצר שלמה יידוב. ..."

לכתבה המלאה

 


"מוסיקה לתואר במכללת הד" - כתבה על מכללת הד באתר "שבוז" - 13.3.2008

"... ב"הד" - המכללה למוסיקה, תל אביב רוכשים מקצוע ע"י לימודים ומיומנות בכיוונים שונים וזו השנה ה-17 לפעילותה ובוגריה השקיעו עבודה קשה במקצועות מגוונים, עד לסיום הלימודים.

המגמה הדומיננטית היא מוסיקה ללימודי תואר, בשיתוף עם אוניברסיטת אוקלהומה בארה"ב. בוגרי המגמה, בארץ ובעולם, בעלי תואר ראשון ושני ודוקטורט, מיישמים את הקונספציה שמוסיקה זה מקצוע ועובדים בתחומי ההפקה, הוראה וביצוע, במסגרות מקצועיות מגוונות, בתעשיות המוסיקה והקולנוע. ..."

לכתבה המלאה

 


"מנהלים מוזיקליים" - כתבה על הקמפוס לאנשים עסוקים ב"מעריב" - 8.2.2008

... "בקמפוס, שהוקם לפני שנתיים במכללת הד, לומדים כיום יותר מ-70 תלמידים. כשבמכללה אומרים "תלמידים", הם לא מתכוונים לחבר'ה צעירים שמגיעים עם הילקוט על הגב, אלא לטייסים, רופאים, אנשי אקדמיה, עובדי ציבור, מנהלי חברות ענק, מהנדסי היי-טק, עורכי דין וגם גנן אחד. חלקם מגיעים בקביעות הישר משדה התעופה, אחרים בשעת ערב מאוד מאוחרת. יש כאלו שמחכה להם מונית קבועה בחוץ שתיקח אותם לפגישה הבאה. הרוב הגדול של התלמידים מגיע בסוף השבוע, הזמן היחידי שבו הם לא בעבודה.

השיעורים המעשיים הם פרטיים וניתן גם ללמוד לימודי תאוריה בקבוצות קטנות. בקמפוס התלמידים מנגנים בהרכבים מוזיקליים שונים וכך הם יכולים ליישם את הדברים שלמדו בשיעורים. לא כל אחד יכול להתקבל למסלול היוקרתי ולהירשם לסמסטר לימודים. "קודם כל אתה צריך להיות מאד עסוק באמת", מסביר כהן. "יש לנו מספר מוגבל של מורים, מהטובים ביותר בארץ, ופשוט אין לנו מקום לכולם. אנחנו בודקים את העבר המוזיקלי הקודם של כל מועמד ללימודים, ורק אם יש לו איזה שהוא רקע קודם אנחנו נקבל אותו. אנחנו משלבים אותם בהרכבים שונים, וכולם צריכים להיות פחות או יותר באותה הרמה"....

 

צרו איתנו קשר

לפרטים נוספים והרשמה לפגישת הכרות, מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם צ'יק צ'ק!
Contact us
שם:
טלפון:
מייל:
נושא:
הערות:
חידת אבטחה: 2+3=