הנהלה

פרופ' נועם שריף - דקן

מוזיקאי מלחין ומנצח ישראלי. חתן פרס ישראל בתחום חקר המוזיקה לשנת תשע"א.

פרופ' לניצוח ולקומפוזיציה בבית הספר למוסיקה על-שם בוכמן-מהטה באוניברסיטת תל-אביב. מלחין ומנצח בעל שם עולמי. את יצירותיו מנגנות התזמורות המובילות, תחת שרביטם של גדולי המנצחים.

המוסיקה של שריף נטועה עמוק במסורת היהודית ובמקורות העבריים, ומתעדת מגוון היבטים של תולדות העם היהודי ותקומתו בארצו. שריף פעל רבות לקירוב המוסיקה הקלסית לקהל הרחב במופעים, באירועי מוסיקה ובתכניות רדיו וטלוויזיה.

הוא מורה בעל שיעור קומה והעמיד תלמידים רבים באקדמיות למוסיקה בישראל ובאירופה.

(מתוך אתר פרס ישראל)

יהודה כהן - מייסד ומנהל

מנצח, מעבד, מקים מערכות חינוכיות מוסיקליות. הקים את מכללת הד וייסד את תכניה ב- 1988, ומשמש כמנהל בית הספר למוסיקה כיום.
יהודה כהן ייסד את "הד" המכללה למוסיקה מתוך חזון שלימודי מוסיקה, בתפיסה הרחבה של המילה, חייבים לכלול ידע נרחב ורב תחומי בכל הסגנונות הקיימים, מהמוסיקה הקלאסית ועד למוסיקה אלקטרונית, כולל ג'אז, פופ, רוק ומוסיקת עולם. 
יסוד התוכנית האקדמית הוא יכולת להפוך את האומנות הנחשקת, למקצוע - בתחומי החינוך המוסיקלי, ההפקה, הטכנולוגיה והמוסיקה, בנוסף על היישומים והאפשרויות בתחומי הביצוע וההלחנה. 
יהודה הקים וניהל את הונסרבטוריון ביהוד ובאור עקיבא, וניהל את "מיתר" בגני תקווה. בין ההפקות שניהל השתתפו מטובי המלחינים בעולם: מישל לגרנד, סר הריסון ברטוויסל, מרסל לנדובסקי, ראוטוורה, ועוד רבים וחשובים בתחום הג'אז. 
הקים את תזמורת "הד" ביג בנד ב-1990 ומשמש מאז מנהלה המוסיקלי ומנצחה, הופיע אתה מספר פעמים בארה"ב בדרום אמריקה ובכל הפסטיבלים בארץ.
בעל לימודי תעודה בניצוח מהאקדמיה בת"א, בעל תואר ראשון במוסיקה לקולנוע מברקלי בוסטון, למד ניצוח סמפוני ואופראי ב- Boston Conservatory והשלים תואר שני בניצוח מהאוניברסיטה של מסצ'וסטס. בעל תואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים, וכן תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר-אילן. 

רפי קדישזון - מנהל אקדמי

מלחין, מנצח, מעבד, פסנתרן בתחומי המוסיקה הקלאסית והמוסיקה הקלה.

זוכה פרס ראש הממשלה ל2008 לקומפוזיציה. בין יצירותיו כ-150 יצירות – מוסיקה לתאטרון, מחול, טלוויזיה וקולנוע. עיבד וניצח על קונצרטים עם הפילהרמונית ושאר תזמורות סימפוניות בישראל, לונדון ובודפסט,

ניהל מוסיקלית מאות תוכניות טלוויזיה והופיע עם אומנים מובילים כמו: דוד דאור, ריטה, אתי אנקרי ועוד. בעל תואר שני מבי"ס "גילדהול" למוסיקה בלונדון.

בבית הספר למוסיקה - מלבד היותו המנהל הפדגוגי של המכללה, מלמד פיתוח שמיעה, מבוא למוסיקה לקולנוע, תזמור סימפוני/ניתוח צורות, קונטרפונקט, קומפוזיציה, ומעביר סדנת ביצוע בתחום הזמר העברי.

רנקו ריכטמן - יועץ אקדמי

מעבד, מנצח, פסנתרן.

עיבד עשרות עיבודים לתזמורת הרדיו של סלובניה וייצג את ארצו בארוויזיון באירלנד. מנצח על תזמורת "הד" ביג בנד. סיים לימודיו באקדמיה למוסיקה בסלובניה והשתלם בנושאי עיבודים וג'אז בברקלי קולג' בבוסטון.
בבית הספר למוסיקה - מלבד היותו היועץ האקדמי של המכללה, גם מרצה להרמוניה, עיבודים ופסנתר.
 
 
 
 
 

צרו איתנו קשר

לפרטים נוספים והרשמה לפגישת הכרות, מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם צ'יק צ'ק!
Contact us
שם:
טלפון:
מייל:
נושא:
הערות:
חידת אבטחה: 2+3=